Nyår på Post

MIDDAG, VÄNNER & HÄRLIGT FESTMINGEL
Avsluta det gamla och räkna in det nya med nyårssupé och storslagen nyårsfest på Clarion Hotel Post. Tidigare år har logipaketen med nyårmiddag blivit fullbokade väldigt snabbt så, skicka din bokningsförfrågan redan idag. Nedan finner du de olika middagsalternativen, vilket passar dig och ditt sällskap bäst?
DROTTNINGPORTEN
3-rättersmeny inkl dryckespaket & champagne till tolvslaget.
NORDA BAR & GRILL
5-rättersmeny inklusive dryckespaket
vRÅ
10-rättersmeny inklusive dryckespaket
Efter middagen kan ni fira natten lång på vår nyårsfest som startar 23.00 med liveunderhållning och DJs. Som logigäst har du fritt inträde till nyårsfesten. I alla logipaket ingår även sen utcheck (kl 13.00) för dig som vill sova lite extra länge. Självklart ingår även vår fantastiska frukostbuffé och fri tillgång till vår Rooftop Pool som är uppvärmd till härliga 30 grader.
PS. Nytt för i år är att våra stora sviter även är bokningsbara.
FÖR PRISER, LOGI, INFORMATION OCH BOKA:
https://www.nordicchoicehotels.se/clarion/clarion-hotel-post/erbjudanden/fira-nyar-2017-i-goteborg/
Varmt välkommen till en oförglömlig kväll!
OBS! Är du intresserad av att enbart gå på nyårsfesten utan att köpa våra logipaket så kommer entrébiljetter att säljas senare i höst. Håll utkik på vår facebooksida för mer information.
I siffror
31 st
ska gå på detta evenemang (källa: Facebook)2968 st
har besökt evenemanget på Göteborg.infoBoenden närmast Clarion Hotel Post natten mellan 11 och 12 April.



